صبانت ، دفتر مرکزی صبانت، sabanet ، ADSL ، پرسرعت ، نمایندگی فروش کشوری ، نمایندگی رسمی ، اعطای نمایندگی رسمی ، فروش آنلاین ، ثبت نام آنلاین
 1. پیامک فراتاز با سابقه طولانی در زمینه تولید نرم افزار های تحت وب این سامانه ی قدرتمند را به صورت کاملا بومی تولید نموده است ، مفتخریم که بیش از 10 شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه این نرم افزار را به صورت سورس اختصاصی خریداری و تا کنون توسط این نرم افزار بیش از 1000 پنل نمایندگی ارائه شده است ، پنل های کاربری ارائه شده توسط این نرم افزار بالغ بر 30,000 پنل بوده و پیامک های ارسالی توسط این سامانه سهم عظیمی از بازار پیامک کشور را تامین می نماید .
     
 2. سامانه پیامک فراتاز بر روی یک سرور قدرتمند در دیتاسنتر پارس آنلاین در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر 6 ساعت یک بار توسط سرور دیگری درکشور آلمان بکاپ گیری می گردد .
     
3.پشتیبانی  تیم فنی ، پاسخگویی سریع و رفع مشکلات کاربران از جمله خدمات پیامک فراتاز می باشد ، تمامی مشکلات کاربران و نمایندگان در ساعات اداری و غیر اداری توسط بخش پشتیبانی سامانه و تماس تلفنی پاسخ داده می شود .
     
4. از آنجایی که این نرم افزار در فراتاز به صورت بومی تولید و به بازرا عرضه شده است افزودن امکانات جدید به سامانه توسط برنامه نویسان حرفه ای یکی دیگر از مزایای کار با نرم افزار پیامک فراتاز می باشد ، به طور متوسط هر ماه 2 تا 4 امکان جدید به نرم افزار اضافه می گردد که بسیاری از این امکانات از پیشنهادات کاربران و  نمایندگان محترم می باشد .
     
 5. ما از هرگونه هزينه زائد اجتناب می­کنيم،  ما عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعف­ های مديريتی و يا هزینه های جاری کار ما را بپردازد.

6. همچنين به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتيکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند، و اين افزايش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. اين اصول ساده باعث شده قیمت های ارائه شده بسیار مناسب بوده و با بهترین کیفیت به کاربران ارائه گردد .

 پیامک فراتاز تنها سامانه ایست که تمامی اپراتور های پیامک داخل کشور را یکجا و در یک سامانه ارائه می نماید :

    خطوط 1000
    خطوط 2000
    خطوط 3000
    خطوط 5000
    ارسال از خطوط تلفن ثابت